דרמה רולר – יתרונות הטיפול

(או מזוטרפיה/ microneedling באמצעות גלגל או אקדח )
דרמה רולר הוא מכשיר פשוט אך אפקטיבי מאוד, לשיפור מראה עור הפנים. הוא אפקטיבי כנגד השפעות הזדקנות העור דוגמת קמטים, כמו גם בצלקות, נקבוביות בעור, סימני מתיחה וכתמי פיגמנטציה.
במה מדובר בעצם? ומהם יתרונות הטיפול?

לחצו ליעוץ עם  פרופ' ראובני , בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה

דרמה רולר – שיטה יעילה לחידוש העור

שיטת הטיפול עם דרמה רולר מכונה מזותרפיה . הוא עושה שימוש במחטים זעירות, אשר דוקרות את העור ובכך מעודדות ייצור אלסטין וקולגן. הטיפול למעשה יוצר מעין הרס זעיר ומבוקר של העור, בכדי לעודד את צמיחתו (התקינה) מחדש. במילים אחרות: "לחדש" את העור.

יש גרסאות של טיפול בדרמה רולר לשימוש ביתי ואצל קוסמטיקאיות, ומזרקים אצל רופאים אסתטיים. אך בכדי לקבל את מלוא האפקט, מוטב לעשות זאת אצל רופא עור.

חשוב לציין, שרק לרופאים מותר להשתמש בגרסת המכשיר החשמלי שמזריק חומצות וחומרים נוספים מתחת לעור, האורך משמעותי עבור השגת האפקט הרצוי.

טיפול בדרמה רולר מתבצע באופן הבא: מחטאים את העור באלכוהול. אם מדובר בטיפול אצל רופא, מורחים קרם שמרדים את העור באופן מקומי ומחכים כחצי שעה. כעת הרופא יטפל בעור, באמצעות המכשיר (בדר"כ אקדח) על פני העור. משך הטיפול הוא בין חצי שעה לשעה ונדרשת לרוב סדרת טיפולים (2 עד 5). יש להמתין כחודשיים בין טיפול לטיפול.
לאחר הטיפול נשארים על השטח המטופל סימנים אדומים, הטיפול מעט כואב.

 

טיפול אפקטיבי

דרמה רולר מסייע לתיקון מגוון רחב של פגעים אסתטיים בעור ומראה תוצאות ברורות ומהירות יחסית. הפופולאריות הרבה של חידוש עור הפנים באמצעות דרמה רולר (מזותרפיה), מוכיחה שאנשים רואים תוצאות בשטח ו"מצביעים עם הארנק" לגביו. למעשה, ניתן ליישם את הטיפול לא רק על עור הפנים, אלא גם על עור בחלקי גוף אחרים. הפנים הם כמובן מטרה עיקרית לטיפול זה, מאחר שהן משמעותיות במיוחד מההיבט האסתטי.

טיפול בדרמה רולר מתאים לכולם

טיפול בעור מתאים לנשים וגם לגברים, בכל גיל וכן לכל גוון עור. עובדה זו, היא ללא ספק חלק מסוד הצלחתו הרחבה בציבור.

תהליך קל ונוח

מדובר בסוג טיפול מהיר וקל, שכרוך בכאב קל מאוד. לטיפול מסוג זה כמעט ואין תופעות לוואי. התופעות שישנן, הן רוב רק אדמומיות בעור, אשר נעלמת די מהר. מבחינה זו, טיפול בדרמה רולר עדיף על פני הטיפול המקביל הישן יותר של "פילינג". אין צורך בהכנות מיוחדות לפני הטיפול וגם ההנחיות למטופל לאחריו, פשוטות מאוד.

גישה טבעית

לאורך ההיסטוריה, החיפוש אחר פתרונות עבור טיפולים אסתטיים, הוביל לשימוש בלא מעט חומרים לא טבעיים. חלקם, אפילו מסוכנים. גם כיום, תכשירים קוסמטיים רבים כוללים חומרים שלא בהכרח בריאים.
הטיפול בשיטת הדרמה רולר הוא טיפול טבעי. למעשה, כל האפקט שלו, מבוסס על כך שמעוררים את הגוף להגיב בדרכו הטבעית, של חידוש פני העור.
"הדיקור" באמצעות דרמה רולר ידני או אקדח, מזכיר במידה מסוימת דיקור סיני במחטים ולא במקרה. ישנו דיקור סיני למטרות קוסמטיות. כמו כן, מעבר לדיקור, יש ברפואה הסינית תחום בשם גואה שה, אשר עוסק בהפעלת לחצים שונים על העור. הדבר מבוצע עם מגוון מכשירים, בכדי להשיג אפקטים שונים רצויים. כך שניתן לומר, שיש גם הוכחה היסטורית, לכך שטיפול מסוג זה נחשב לאפקטיבי.

שימוש עצמי משלים

עוד יתרון של הדרמה רולר, הוא יכולת השימוש העצמי, כהשלמה לטיפול אצל רופא עור מומחה . זאת, באופן זול ופשוט. טיפול עצמי איננו הכרחי אך מומלץ לשימור האפקט האסתטי בפנים בעיקר.
בהקשר זה נחזור ונדגיש: הטיפול המקצועי והאפקטיבי ביותר בדרמה רולר/אקדח עדיף שיבוצע ע"י רופא עור ואסתטיקה.

לשאלות ולפרטים נוספים ניתן ליצור קשר דרך האתר או להתקשר למרפאה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
055-6678906

רופא עור מומחה פרופסור חיים ראובני

פרופסור חיים ראובני

פרופסור חיים ראובני מטפל בבעיות עור של ילדים ונוער ובטיפולי אסתטיים לכל הגילאים וישמח להעניק לכם מידע נוסף, לאבחן ולפתור את הבעיה הרפואית שלכם.

עובד עם חברת הביטוח דקלה וקופת חולים כללית

הצהרת נגישות עסק

  1. מעלית
  2. רמפה
  3. חניה נגישה
דילוג לתוכן