מה ניקח בחשבון כאשר נבחר רופא עור ילדים?

היות והעור הוא האיבר הכי גדול בגוף, יש לדעת כיצד לטפל בו נכון, קל וחומר כאשר מדובר בילדים. לעומתנו המבוגרים, עורם של ילדינו הרבה יותר רגיש, עדין ודק וכתוצאה מכך, ילדים רבים סובלים מבעיות עור שונות.
הם הרבה יותר רגישים לפגעי מזג האוויר ולשינויים סביבתיים קיצוניים, רגישים לתזונה, מזיעים יותר, נמצאים במגע שוטף עם חול, מים, אבק ולכלוכים אשר יכולים גם הם להוביל לבעיות עור. בנוסף, ישנם ילדים אשר סובלים מבעיות עור על רקע גנטי או ממחלות אשר מאופיינות עם גיל הילדות.

לחצו ליעוץ עם  פרופ' ראובני , בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה

יש לילדיכם בעיה בעור?

מיותר לציין, שבעיות עור יכולות להיות מעיקות בכל גיל ולפגוע באיכות חייהם של ילדינו, ולעיתים, כשאינן מטופלות, אף להוביל לקשיי שינה ולבעיות חברתיות. לכן, במידה וילדיכם סובלים מבעיה בעור כמו למשל פריחה בלתי מוסברת המלווה בגרד, אודם מקומי, אקזמה, פסוריאזיס, נקודות חן מטרידות, סימני לידה או יבלות, מומלץ לפנות בהקדם לרופא עור.

רופא עור ילדים יוכל לתת לכם מענה מקצועי ואיכותי היות ולרשותו עומדים כל הכישורים והניסיון לעשות כן. עם זאת, בחירת רופא עור לילדים זו לא תמיד משימה פשוטה היות וישנו היצע נרחב של רופאי עור רבים אשר מתמחים בטיפול בילדים.

על פי איזה קריטריונים נבחר רופא עור לילדים?

כימיה היא לא רק ענף במדעי הטבע

הכימיה עם הרופא שבוחרים הנה חשובה לאין שיעור, הן עבור הילדים שעבורם נקבע מועד הטיפול והן עבור ההורים אשר רוצים להיות סמוכים ובטוחים שהילדים שלהם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר שאפשר לקבל. לכן תכונותיו האישיות של הרופא הנן חשובות כמעט כמו הידע המקצועי שבבעלותו והן יכולות לקבוע את מידת שביעות רצונכם. רופא אדיב ומסביר פנים אשר מגלה סבלנות לילדים הוא איש מקצוע עליו אתם יכולים לסמוך, תוך שאתם יודעים שיטפל בילדיכם בצורה הכי מקצועית.

חוכמת ההמונים, גם היא יכולה לעזור

במידה ואינכם מטופלים על ידי רופא עור קבוע, באפשרותכם לבחור רופא עור תוך שאתם נסמכים על המלצות של אחרים. יכולות אלו להיות המלצות של חברים או מכרים אשר אתם יודעים שפנו לקבלת טיפול אצל רופא עור לילדים לאחרונה.

כמו כן בחירת רופא עור לילדים יכולה להתבצע על סמך המלצה של רופא המשפחה או רופא הילדים אשר מכיר רופאים בתחום ויכול לשמש כמתווך עליו ניתן לסמוך. זה המקום לציין כי גם אם קיבלתם המלצה, חשוב כי תתרשמו בעצמכם וכן תבדקו כי רופא העור האמור אכן מתמחה בסוג הבעיה עבורה אתם פונים אליו מלכתחילה.

הניסיון המקצועי הנדרש לעבודה עם ילדים

מלבד היותו בעל הסמכה לטפל בבעיות עור, לרופא עור לילדים צריכים להיות כל הידע והכישורים הנוספים שמאפשרים לו לאבחן ולטפל בבעיות ומחלות עור המופיעות רק אצל ילדים או לחלופין, שמופיעות אצל ילדים בתדירות גבוהה יותר בהשוואה למבוגרים, כמו למשל מחלות של גיל הילדות או מחלות מולדות.
לכן אחת הסוגיות הראשונות אותן יש לבדוק טרם בחירת רופא עור היא האם הרופא האמור הוא בעל ההכשרה המתאימה: על רופא עור לילדים להיות בעל התמחות מלאה ברפואת ילדים רגילה, ובנוסף לה להיות בעל התמחות ברפואת עור.

התאמה מלאה לילדים החל במכשור וכלה בעיצוב הקליניקה

ילדים אינם תמיד יכולים להצביע בדיוק על מה שמפריע להם, הם לא תמיד מסוגלים לגלות סבלנות במהלך הבדיקה והם אינם תמיד מסוגלים לענות על שאלות רפואיות כאלו ואחרות.

אי לכך בחירת רופא עור לילדים זו משימה אשר צריכה להיעשות בהתאם לקריטריונים מסוימים. רופאים אשר מומחים בטיפול בילדים יודעים כיצד לגשת אליהם ולגרום להם להרגיש כמה שיותר נינוחים. הדבר אינו בא לידי ביטוי רק במכשור רפואי אשר מותאם לטיפול בילדים ומעוצב לשם כך אלא גם בחדרי המתנה אשר לא פעם כוללים משחקים או ספרים.

רופא עור מומחה לילדים

בחירת רופא עור מומחה לילדים זו פעולה אשר צריכה להיעשות תוך שלוקחים בחשבון קריטריונים רבים ומגוונים על מנת לוודא שילדינו יקבלו את הטיפול הרפואי האיכותי והמקצועי ביותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
055-6678906

רופא עור מומחה פרופסור חיים ראובני

פרופסור חיים ראובני

פרופסור חיים ראובני מטפל בבעיות עור של ילדים ונוער ובטיפולי אסתטיים לכל הגילאים וישמח להעניק לכם מידע נוסף, לאבחן ולפתור את הבעיה הרפואית שלכם.

עובד עם חברת הביטוח דקלה וקופת חולים כללית

הצהרת נגישות עסק

  1. מעלית
  2. רמפה
  3. חניה נגישה
דילוג לתוכן